Fizetési megoldás
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
További oldalaink
Termék részletek


UNIVERZÁLIS 30 LITERES ÁLLÓ (59-70MM) (UK31M)TAKARÍTÓGÉP MICROMAX PORZSÁK

UNIVERZÁLIS 30 LITERES ÁLLÓ (59-70MM) (UK31M)TAKARÍTÓGÉP MICROMAX PORZSÁK
6 070 Ft
Egységár: 1 518 Ft/db
A porszívózsák anyaga: mikroszálas
A csomag tartalma: 4 DB/CSOMAG
  • A termék az alábbi készülékekhez használható:

    AEG AP 250 ECP
    AEG AP 300 ELCP
    AEG Multi 200
    AEG MultiPro 1400
    AEG MultiPro 1600
    AEG Original Gr. 30
    AEG Vampyr Multi 300
    AEG Vampyr Multi300.30
    AEG Vampyr MultiPro 3in1
    ALASKA (METRO) WVC 1600
    ALFATEC AquaClean AD20
    ALFATEC Aquadry
    ALFATEC AquaDry20
    ALFATEC Aspiratutto
    ALFATEC Bidone
    ALFATEC Bidone LavaTutto
    ALFATEC Extratec30
    ALTO/WAP SQ 490-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 45120272 (30L)
    AQUA VAC/SHOP VAC 615
    AQUA VAC/SHOP VAC 616-10
    AQUA VAC/SHOP VAC 620-15
    AQUA VAC/SHOP VAC 620-18
    AQUA VAC/SHOP VAC 630-01
    AQUA VAC/SHOP VAC 630-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 650-11
    AQUA VAC/SHOP VAC 650-15
    AQUA VAC/SHOP VAC 650-17
    AQUA VAC/SHOP VAC 670-32
    AQUA VAC/SHOP VAC 700-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 700-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 700-61
    AQUA VAC/SHOP VAC 740-07
    AQUA VAC/SHOP VAC 740-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 740-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 741-30
    AQUA VAC/SHOP VAC 741-35
    AQUA VAC/SHOP VAC 742-38
    AQUA VAC/SHOP VAC 810-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 810-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 820-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 850-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 850-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 870-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 950-53
    AQUA VAC/SHOP VAC 950-55
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 1000
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 2000
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 3000
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 620
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 630
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90159
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90517
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90519
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90532
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90535
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 91532
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 9171875
    AQUA VAC/SHOP VAC Bonus
    AQUA VAC/SHOP VAC Boxer
    AQUA VAC/SHOP VAC Boxter
    AQUA VAC/SHOP VAC Boxter 15P
    AQUA VAC/SHOP VAC Boxter 15S
    AQUA VAC/SHOP VAC Boxter 20S
    AQUA VAC/SHOP VAC Boxter 30S
    AQUA VAC/SHOP VAC Boxter Inox
    AQUA VAC/SHOP VAC Bulldog
    AQUA VAC/SHOP VAC Classic
    AQUA VAC/SHOP VAC DeltaES
    AQUA VAC/SHOP VAC Euromac V10
    AQUA VAC/SHOP VAC Excell 20S
    AQUA VAC/SHOP VAC Excell 24S
    AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30P
    AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30S Synchro
    AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 200
    AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 302
    AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra300
    AQUA VAC/SHOP VAC Gusty 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 11
    AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 22
    AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 24
    AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 33
    AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 36
    AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 2000
    AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 22
    AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3000
    AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3100
    AQUA VAC/SHOP VAC Inox 20
    AQUA VAC/SHOP VAC Inox Professional
    AQUA VAC/SHOP VAC KinMaster 3000
    AQUA VAC/SHOP VAC Max 20
    AQUA VAC/SHOP VAC Max 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Max 7
    AQUA VAC/SHOP VAC Max18
    AQUA VAC/SHOP VAC Monte Carlo
    AQUA VAC/SHOP VAC MultiPro
    AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 1200
    AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 2000
    AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 22
    AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 3000
    AQUA VAC/SHOP VAC NT 20L Container
    AQUA VAC/SHOP VAC NT 300
    AQUA VAC/SHOP VAC NTP 20
    AQUA VAC/SHOP VAC NTP 30 Jardin
    AQUA VAC/SHOP VAC NTP 30 Professional
    AQUA VAC/SHOP VAC NTS 20
    AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Inox Professional
    AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Synchro Professional
    AQUA VAC/SHOP VAC Omega 100
    AQUA VAC/SHOP VAC Plus 1000
    AQUA VAC/SHOP VAC Plus 3000/2
    AQUA VAC/SHOP VAC PowerVac
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 100
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 200
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 2000
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 210
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 240
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 250
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 300
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 310
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 330
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 340
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 350
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 360
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 370
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 70
    AQUA VAC/SHOP VAC Professional
    AQUA VAC/SHOP VAC Safari
    AQUA VAC/SHOP VAC Sherpa
    AQUA VAC/SHOP VAC Super 22
    AQUA VAC/SHOP VAC Super 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Super 760
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 22
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30/A
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30XS
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/A
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/AC
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/C
    AQUA VAC/SHOP VAC Trionic
    Base 103
    BAUHAUS Herkules 15
    BAUHAUS Herkules Inox 20MS
    BOSCH Amphibixx BMS 2100...2299
    Bosch BMS 1000...1999
    BOSCH BMS 2100...2299 Amphibixx, AquaClean
    BOSCH GAS 35
    BOSCH GAS 35 L
    BOSCH GAS 35 L AFC
    BOSCH GAS 35 L AFC Professional
    BOSCH GAS 35 L SFC+
    BOSCH GAS 35 L SFC+ Professional
    BOSCH GAS 35 M AFC Professional
    BOSCH Original 2607432037
    BOSCH Original BBZ21AF
    BOSCH Original BMZ21A
    BOSCH Original Typ X/W
    Bosch PAS 11-21
    BOSCH PAS 12-27
    CALOR 4580
    CALOR 4611
    CALOR 4616
    CALOR 4626
    CALOR 4646
    CALOR 4650
    CALOR 4656
    CALOR 4696
    CALOR DuoEau Et Poussiere
    CLATRONIC BS 1260
    CLATRONIC BS 1261
    Cleanfix S 05
    Cleanfix Silence 180
    EINHELL BTVC 1500SA
    Einhell Duo 30
    EINHELL DUO 31
    EINHELL HNS 1500A
    Einhell INOX 1250
    EINHELL INOX 1300
    EINHELL INOX 1500
    EINHELL INOX 30A
    EINHELL INOX HPS 30A
    Einhell NTS 1600
    EINHELL NTS RT
    EINHELL Original 23.421.50
    EINHELL Original 23.511.70
    EINHELL RT-VC 1525
    EINHELL RT-VC 1525SA
    EINHELL RT-VC 1525SR
    EINHELL RTVC 1600E
    EINHELL RTVC 1630SA
    EINHELL SM 1100
    Einhell TCVC 1500
    EINHELL TEVC 2230SA
    EINHELL YPL 1400/30
    EINHELL YPL-SM 1400
    EINHELL YPLN.G. 1500
    FAM Aqua Fam 1000
    FAM Aqua Fam 3000
    FAM Aqua Fam 620
    FAM Aqua Fam 630
    FLEX 340.758
    Flex S 47
    GISOWATT 30X
    GISOWATT 50X
    GISOWATT Arni
    GISOWATT Elle
    GISOWATT Industrial
    GISOWATT Jet
    GISOWATT Niagara
    GISOWATT Phenix II
    GISOWATT Professional 35P
    GISOWATT Vally
    HOOVER SX 2550 Wet&Dry
    HOOVER SX 3066 Wet&Dry
    Karcher 2801
    Karcher 3011
    KÄRCHER A 2500...2599
    KÄRCHER A 2600...2699
    KÄRCHER A 2800...2899
    KÄRCHER A 2900...2999
    KÄRCHER B 1M
    KÄRCHER B 1MS
    Karcher K 2001
    Karcher K 2801
    KÄRCHER MV 5 Premium
    KÄRCHER NT 200
    Karcher NT 27/1
    Karcher NT 301
    Karcher NT 35/1
    Karcher NT 361
    KÄRCHER NT 40/1
    KÄRCHER NT 45/1
    Karcher NT 48/1
    KÄRCHER NT 55/1
    KÄRCHER NT 561 Eco
    KÄRCHER NT 561 Eco M
    KÄRCHER NT 561 Eco TE
    Karcher NT 601
    Karcher NT 602
    KÄRCHER NT 611 Eco Bs
    KÄRCHER NT 611 Eco K
    KÄRCHER NT 611 Eco M
    KÄRCHER NT 611 Eco Ma
    KÄRCHER NT 611 Eco Mwf
    KÄRCHER NT 611 Eco Te
    KÄRCHER NT 611 Eco Tea
    KÄRCHER NT 65/2 Ap
    Karcher NT 65/2 Eco
    KÄRCHER NT 65/2 EcoMe
    KÄRCHER NT 65/2 EcoTc
    KÄRCHER NT 65/2 Tact2
    KÄRCHER NT 65/2 Tact2Tc
    KÄRCHER NT 72/2 EcoTc
    Karcher NT 720
    KÄRCHER NT 75/2 ApMeTc
    KÄRCHER NT 75/2 Tact2 Me
    KÄRCHER NT 75/2 Tact2 MeTc
    KÄRCHER NT 80/1
    KÄRCHER NT 802
    KÄRCHER NT 993
    KÄRCHER Original 6.904-014.0
    KÄRCHER Original 6.904-051.0
    KÄRCHER Original 6.904-058.0
    KÄRCHER Original 6.904-061.0
    KÄRCHER Original 6.904-119.0
    KÄRCHER Original 6.904-123.0
    KÄRCHER Original 6.904-208.0
    KÄRCHER Original 6.904-263.0 (29l)
    KÄRCHER Original 6.904-285.0
    KÄRCHER Original 6.904-290.0
    KÄRCHER Original 6.906-102.0
    KÄRCHER Original 6.906-106.0
    KÄRCHER WD 4.000...4.999
    Karcher WD 4.200
    KÄRCHER WD 4.250
    KÄRCHER WD 4.290
    KÄRCHER WD 5.000...5.999
    KÄRCHER WD 5.200 M
    KÄRCHER WD 5.220 M Steel Edition EU
    KÄRCHER WD 5.260
    Karcher WD 5.300
    Karcher WD 5.400
    KÄRCHER WD 5.500 M
    Karcher WD 5.600 Mp
    KÄRCHER WD 5.800 ecologic
    KÄRCHER WD 6200…6999
    KÄRCHER WD 7.700
    KISTOOL 1515N
    KRAFT NTS 1400-30
    KRESS NTSEA 1100
    KRESS NTX 1200 EA
    LIV AquaDart 30
    LIV Bidon (30l)
    LIV Extra 2000
    LIV Extra 30
    LIV Extra 3000
    LIV Jazz
    LIV Jazz Extra30 (30L)
    LIV Jazz Inox
    LIV Powervac 3200
    LIV Rio Inox
    LUX (OBI) NT 30L Container
    MOULINEX Q 89
    MOULINEX Q 90
    MOULINEX Systeme 20
    MOULINEX Systeme 30
    NILFISK Alto Attix 30-01
    NILFISK Alto Attix 30-01 PC
    NILFISK Alto Attix 30-11 PC
    NILFISK Alto Attix 30-21 PC
    NILFISK Alto Attix 30-21 XC
    NILFISK ATTIX 33-01 IC
    NILFISK ATTIX 33-2H IC ASBEST
    NILFISK ATTIX 33-2H PC ASBEST
    NILFISK ATTIX 33-2L IC
    NILFISK ATTIX 33-2L IC MOBILE
    NILFISK ATTIX 33-2M IC
    NILFISK ATTIX 33-2M PC
    NILFISK ATTIX 44-2H IC ASBEST
    NILFISK ATTIX 44-2L IC
    NILFISK ATTIX 44-2L IC MOBILE
    NILFISK ATTIX 44-2M IC
    NILFISK NILFISK VHS 40
    NILFISK NILFISK VHS 42
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500A1
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B2
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B3
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 23E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/4
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/5E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/6S
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/7E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/8E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/9E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 35/5
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 38
    Rowenta BP 61 Enduro
    ROWENTA Bully RU 361
    ROWENTA MultiCraft
    ROWENTA NT 29L Allround
    ROWENTA Original ZR80
    ROWENTA Original ZR804
    ROWENTA RD 206
    Rowenta RD 400
    ROWENTA RD 406
    Rowenta RU 30...46
    Rowenta RU 300...399
    ROWENTA RU 4022
    ROWENTA RU 4053
    ROWENTA RU 406...425
    ROWENTA RU 451
    Rowenta RU 461
    ROWENTA RU 520S
    Rowenta RU 521
    ROWENTA RU 804
    SHOP VAC Pro 25S
    Siemens VM 20000...20999
    SOTECO 315
    SOTECO Dacota 103
    SOTECO Dacota 303
    SOTECO Hippo
    SOTECO Hospital
    SOTECO JetLine NT127
    SOTECO Nevada 202
    Soteco Nevada 215
    SOTECO Nevada 503R
    SOTECO Rambo
    SOTECO Rio
    SOTECO Vegas
    SPARKY VC 1340MS
    SPARKY VC 1430S
    STARMIX GSA 1030PP
    STARMIX GSAR 1230
    STARMIX HSAR 1632EWS
    STIHL SE 122
    STIHL SE 122E
    THOMAS 1130
    THOMAS 1235
    THOMAS 1330
    THOMAS 1630SE
    THOMAS 30R
    THOMAS 30S
    THOMAS Aquatherm
    THOMAS Inox 130
    Thomas Inox 30
    Thomas Junior 1230
    Thomas Silverstar 1035
    Thomas Silverstar 1235
    Thomas Silverstar 1435
    THOMAS Silverstar 826SD
    THOMAS Silverstar 826SDE
    Thomas Silverstar 926
    THOMAS Studio 1030/E
    Thomas Studio 1031
    THOMAS Studio 1231/E
    Thomas Studio 931
    THOMAS Super
    WAP SQ 55011
    WAP SQ 55021
    WILFA CombiVac
    WILFA Multivac
Webáruház készítés