Fizetési megoldás
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
További oldalaink
Termék részletek


UNIVERZÁLIS 30 LITERES (59-70MM) TAKARÍTÓGÉP PORZSÁK

UNIVERZÁLIS 30 LITERES (59-70MM) TAKARÍTÓGÉP PORZSÁK
3 390 Ft
Egységár: 678 Ft/db
A porszívózsák anyaga: papír
A csomag tartalma: 5 DB/CSOMAG
  • A termék az alábbi készülékekhez használható:

    AEG AP 300 ELCP
    AEG Multi 300
    AEG Multi 300 Pro
    AEG Multi Pro
    AEG NTE 800
    AEG Org. Beutel Gr. 30
    AEG Org. Beutel: 30
    AEG Org. Gr. 30
    AEG Vampyr Multi 300
    AEG Vampyr Multi 300, Vampyr Multi 300.30,
    AEG Vampyr Multi Pro 3 in 1
    AEG Vampyr Multi300.30
    AEG Vampyr MultiPro 3in1
    ALASKA (METRO) WVC 1600
    ALFATEC Aquadry
    ALFATEC Bidone
    ALUTEC NTS 30 EW, -KW
    ALUTEC NTSR 20
    AQUA VAC/SHOP VAC 45120272 (30L)
    AQUA VAC/SHOP VAC 5120272
    AQUA VAC/SHOP VAC 615
    AQUA VAC/SHOP VAC 616-10
    AQUA VAC/SHOP VAC 620-15
    AQUA VAC/SHOP VAC 620-18
    AQUA VAC/SHOP VAC 630-01
    AQUA VAC/SHOP VAC 630-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 650-11
    AQUA VAC/SHOP VAC 650-15
    AQUA VAC/SHOP VAC 650-17
    AQUA VAC/SHOP VAC 670-32
    AQUA VAC/SHOP VAC 700-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 700-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 700-61
    AQUA VAC/SHOP VAC 740-07
    AQUA VAC/SHOP VAC 740-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 740-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 741-30
    AQUA VAC/SHOP VAC 741-35
    AQUA VAC/SHOP VAC 742-38
    AQUA VAC/SHOP VAC 810-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 820-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 850-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 850-31
    AQUA VAC/SHOP VAC 870-21
    AQUA VAC/SHOP VAC 950-53
    AQUA VAC/SHOP VAC 950-55
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 1000
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 3000
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 620
    AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 630
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90159
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90517
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90519
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90532
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90535
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 91532
    AQUA VAC/SHOP VAC AZ 9171875
    AQUA VAC/SHOP VAC Bonus 30S
    AQUA VAC/SHOP VAC Boxter 30S
    AQUA VAC/SHOP VAC Excell 24S
    AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30P
    AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30S Synchro
    AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 300
    AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 302
    AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra300
    AQUA VAC/SHOP VAC Gusty 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 33
    AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 36
    AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3000
    AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3100
    AQUA VAC/SHOP VAC Inox Professional NTS 30
    AQUA VAC/SHOP VAC KinMaster 3000
    AQUA VAC/SHOP VAC Max 18
    AQUA VAC/SHOP VAC Max 20
    AQUA VAC/SHOP VAC Max 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Max18
    AQUA VAC/SHOP VAC Monte Carlo
    AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 3000
    AQUA VAC/SHOP VAC NT 300
    AQUA VAC/SHOP VAC NTP 30 Professional
    AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Inox Professional
    AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Synchro Professional
    AQUA VAC/SHOP VAC Plus 3000/2
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 300
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 310
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 330
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 340
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 350
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 360
    AQUA VAC/SHOP VAC Pro 370
    AQUA VAC/SHOP VAC Professional NTP 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Sherpa
    AQUA VAC/SHOP VAC Super 760
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30/A
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30XS
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/A
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/AC
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/C
    AQUA VAC/SHOP VAC Synchro Professional NTS 30
    AQUA VAC/SHOP VAC Trionic
    AquaVac 30 L
    AquaVac by ewt Boxter 30 S
    AquaVac by ewt Excell 24 S Synchro
    AquaVac by ewt Excell 30 P
    AquaVac by ewt Excell 30 S Synchro
    Asgatec NT 1400 Inox
    Budget WVC 1600
    Bullcraft Ketel
    Bullcraft Professional
    Bullcraft VT Eurovac/30L W/D-E
    CALOR 4580
    CALOR 4611
    CALOR 4616
    CALOR 4626
    CALOR 4646
    CALOR 4650
    CALOR 4656
    CALOR 4696
    CALOR Duo Eau Et Poussiere
    CALOR DuoEau Et Poussiere
    Cleanfix SW 60
    CMI C-NTS 1250-30XW
    CMI C-NTS 1400-50XW
    DELONGHI M 31 MultiVac
    DELONGHI WD 30-12 MultiVac
    Einhell BT-VC 1500 SA
    EINHELL BTVC 1500SA
    Einhell Duo 30
    EINHELL DUO 31
    EINHELL HNS 1500A
    Einhell INOX 1250
    EINHELL INOX 1300
    EINHELL INOX 30A
    EINHELL INOX HPS 30A
    Einhell NTS 1600
    EINHELL NTS RT
    EINHELL Original 23.421.50
    EINHELL Original 23.511.70
    EINHELL RT-VC 1525
    Einhell RT-VC 1600 E
    EINHELL RTVC 1525
    EINHELL RTVC 1600E
    EINHELL RTVC 1630SA
    EINHELL SM 1100
    Einhell TCVC 1500
    EINHELL TEVC 2230SA
    EINHELL YPL 1400/30
    EINHELL YPLN.G. 1500
    FAM Aqua Fam 1000
    FAM Aqua Fam 3000
    FAM Aqua Fam 620
    FAM Aqua Fam 630
    FLEX 340.758
    Flex S 47
    GISOWATT 30X
    GISOWATT 50X
    GISOWATT Arni
    GISOWATT Elle
    GISOWATT Industrial
    GISOWATT Jet
    GISOWATT Niagara
    GISOWATT Phenix II
    GISOWATT Professional 35P
    GISOWATT Vally
    HECHT 8212
    HECHT 8314
    HECHT 8314 Z
    HOOVER SX 2550 Wet&Dry
    HOOVER SX 3066 Wet&Dry
    HOOVER Wet&Dry SX 2550
    HOOVER Wet&Dry SX 3066
    Karcher 2801
    Karcher 3011
    Karcher 6.904-123
    KÄRCHER A 2500...2599
    KÄRCHER A 2600...2699
    KÄRCHER A 2800...2899
    KÄRCHER A 2900...2999
    Karcher K 2001
    Karcher K 2801
    KÄRCHER NT 200
    Karcher NT 27/1
    Karcher NT 301
    Karcher NT 35/1
    Karcher NT 361
    KÄRCHER NT 40/1
    KÄRCHER NT 45/1
    Karcher NT 48/1
    KÄRCHER NT 55/1
    KÄRCHER NT 65/2 Ap
    Karcher NT 65/2 Eco
    KÄRCHER NT 65/2 EcoMe
    KÄRCHER NT 65/2 EcoTc
    KÄRCHER NT 65/2 Tact2
    KÄRCHER NT 65/2 Tact2Tc
    Karcher NT 700
    Karcher NT 700, 702
    Karcher NT 702
    KÄRCHER NT 75/2 ApMeTc
    KÄRCHER NT 75/2 Tact2 Me
    KÄRCHER NT 75/2 Tact2 MeTc
    KÄRCHER Original 6.904-014.0
    KÄRCHER Original 6.904-051.0
    KÄRCHER Original 6.904-058.0
    KÄRCHER Original 6.904-061.0
    KÄRCHER Original 6.904-119.0
    KÄRCHER Original 6.904-123.0
    KÄRCHER Original 6.904-208.0
    KÄRCHER Original 6.904-263.0
    KÄRCHER Original 6.904-263.0 (29l)
    KÄRCHER Original 6.904-285.0
    KÄRCHER Original 6.904-290.0
    KÄRCHER Original 6.906-102.0
    KÄRCHER Original 6.906-106.0
    KÄRCHER WD 4.000...4.999
    KÄRCHER WD 42127
    KÄRCHER WD 42187
    KÄRCHER WD 42188
    KÄRCHER WD 42190
    KÄRCHER WD 42192
    KÄRCHER WD 42193
    KÄRCHER WD 5.000...5.999
    KÄRCHER WD 6200…6999
    KÄRCHER WD 7
    KÄRCHER WD 7.000
    KÄRCHER WD 7.200
    KÄRCHER WD 7.300
    KÄRCHER WD 7.500
    KÄRCHER WD 7.700
    KÄRCHER WD 7.700 P
    KÄRCHER WD 7.800 Ecologic
    KISTOOL 1515N
    KRESS NTSEA 1100
    KRESS NTXEA 1200
    LIV AquaDart 30
    LIV Bidon (30l)
    LIV Extra 2000
    LIV Extra 30
    LIV Extra 3000
    LIV Ideal Line Extra 30 (30L)
    LIV Jazz
    LIV Jazz Extra30 (30L)
    LIV Jazz Inox
    LIV Powervac 3200
    LIV Rio Inox
    Matrix VC 1250 -30 L
    Matrix VC 1400 -30 L
    Matrix VC W 1250 -30 L
    Matrix VC W 1400 -30 L / L-E
    Matrix VC W 1400 -50 L -E
    Mauk NTS 1.450W 30 L
    Mauk NTS 25, - 30
    MOULINEX Q 89
    MOULINEX Q 90
    MOULINEX System 20 Q 89
    MOULINEX System 30 Q 90
    MOULINEX Systeme 20
    MOULINEX Systeme 30
    NILFISK Alto Attix 30-01
    NILFISK Alto Attix 30-01PC
    NILFISK Alto Attix 30-11PC
    NILFISK Alto Attix 30-21PC
    NILFISK Alto Attix 30-21XC
    Nilfisk ATTIX 30
    Nilfisk ATTIX 30 PC
    Nilfisk ATTIX 30 XC
    Nilfisk ATTIX 30-2M PC
    Nilfisk ATTIX 30-2M XC
    Nilfisk Attix 30... Serie
    OBI NTS 25
    OBI NTS 30
    PANSAM A 063030
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500A1
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B2
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B3
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 23E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/4
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/5E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/6S
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/7E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/8E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/9E
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 35/5
    PARKSIDE (LIDL) PNTS 38
    Proviel HPS 30 A Inox
    Rowenta BP 61 Enduro
    ROWENTA Bully RU 361
    ROWENTA Enduro BP 61
    ROWENTA MultiCraft
    ROWENTA NT 29L Allround
    ROWENTA Original ZR80
    ROWENTA Original ZR804
    ROWENTA RD 206
    Rowenta RD 400
    ROWENTA RD 406
    Rowenta RU 30...46
    Rowenta RU 300...399
    ROWENTA RU 4022
    ROWENTA RU 4053
    ROWENTA RU 406...425
    ROWENTA RU 451
    Rowenta RU 461
    ROWENTA RU 520S
    Rowenta RU 521
    ROWENTA RU 804
    ROWENTA Wet & Dry RU 4022
    ROWENTA Wet & Dry RU 4053
    ROWENTA Wet & Dry RU 5053
    ROWENTA Wet & Dry TQ 5053
    SHOP VAC Pro 25S
    Siemens VM 20000...20999
    Siemens VM 20000...20999 Serie
    SOTECO 315
    SOTECO Dacota 103
    SOTECO Dacota 303
    SOTECO Hippo
    SOTECO Hospital
    SOTECO JetLine NT127
    SOTECO Nevada 202
    Soteco Nevada 215
    SOTECO Nevada 503R
    SOTECO Rambo
    SOTECO Rio
    SOTECO Vegas
    SPARKY VC 1340MS
    SPARKY VC 1430S
    STARMIX GSA 1030PP
    STARMIX GSAR 1230
    STARMIX HSAR 1632EWS
    STIHL SE 122
    STIHL SE 122E
    THOMAS 1130
    THOMAS 1235
    THOMAS 1330
    THOMAS 1630SE
    Thomas 195 091
    Thomas 195 094
    Thomas 195 109
    THOMAS 30R
    THOMAS 30S
    THOMAS Aquatherm
    Thomas Filtersack 310
    Thomas Filtersack 350
    Thomas Filtersack 430
    Thomas Filtersack f. Mod. 1130
    Thomas Filtersack f. Mod. 4 in1
    THOMAS Inox 130
    Thomas Inox 1520
    THOMAS Inox 1520 Plus
    THOMAS Inox 1520S
    Thomas Inox 1530
    Thomas Inox 30
    Thomas Junior 1230
    Thomas Modell 1130
    Thomas Modell 4 in 1
    Thomas Modell 4 in1
    Thomas Modell 4in1
    Thomas Org. Beutel: 195 071
    Thomas Org. Beutel: 195 076
    Thomas Org. Beutel: 195 078
    Thomas Org. Beutel: 195 094
    Thomas Org. Beutel: 195 109
    Thomas Power Edition 1530
    Thomas Power Pack 1630
    Thomas Profil 1330
    Thomas Silence 1130
    Thomas Silverstar 1035
    Thomas Silverstar 1235
    Thomas Silverstar 1435
    Thomas Silverstar 826
    THOMAS Silverstar 826SD
    THOMAS Silverstar 826SDE
    Thomas Silverstar 926
    Thomas Studio 1030
    THOMAS Studio 1030/E
    THOMAS Studio 1030E
    Thomas Studio 1031
    Thomas Studio 1231
    THOMAS Studio 1231/E
    Thomas Studio 931
    THOMAS Super
    Thomas Super 30
    Thomas TH30
    Thomas Vampyr 300
    Universal Kesselsauger bis 30l
    Variolux Cleanstar 30 L
    Variolux Star 3000
    WAP SQ 550-11
    WAP SQ 550-21
    WAP SQ 550-31
    WAP SQ 55011
    WAP SQ 55021
    WAP SQ 650-11
    WAP SQ 651-11
    WAP SQ 690-31
    WAP ST 20
    WAP ST 25
    WAP ST 35E
    Wetrok Bantam 18
    Wetrok Duovac 18
    Wetrok Duovac 25/34
    Wetrok Org. Beutel: 32.507
    Wetrok Silento 3000
    Wetrok Twinvac 18
    Wetrok Twinvac 25
    WILFA CombiVac
    WILFA Multivac
Webáruház készítés