Nyitva tartás változás

Pécsi üzletünk nyitva tartása 2023.02.15-től módosul:

H-P: 9-17 óráig

SZ: 9-13 óráig

Fizetési megoldás
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
További oldalaink
Termék részletek


KARCHER NT 361(K12) PORZSÁK

KARCHER NT 361(K12) PORZSÁK
3 390 Ft
Egységár: 678 Ft/db
A porszívózsák anyaga: papír
A csomag tartalma: 5 DB/CSOMAG
  • A termék az alábbi készülékekhez használható:

    Alto Saltix
    FLEX 497.961
    Flex S 36
    Karcher 2000 E
    Karcher 2000 Te
    KÄRCHER 2000E
    KÄRCHER 2000TE
    Karcher 2701
    Karcher 2701 Te
    Karcher 2731
    Karcher 2731 Te
    Karcher 3500 E
    KÄRCHER 3500E
    Karcher 3501
    Karcher A 2700...2799 Serie
    Karcher A 2701
    Karcher A 2701 Te
    Karcher A 2731 Pt
    KÄRCHER A 2731Pt
    Karcher K 200 E
    Karcher K 200 Te
    KÄRCHER NT 14/1
    Karcher NT 14/1 Classic
    Karcher NT 14/1 Eco
    Karcher NT 14/1 Eco Advanced
    Karcher NT 14/1 Eco Te Advanced
    Karcher NT 2000
    Karcher NT 2000 E
    KÄRCHER NT 25/1
    Karcher NT 25/1 Ap
    Karcher NT 27/1 Me Advanced Professional
    Karcher NT 35/1
    Karcher NT 35/1 Ap
    Karcher NT 35/1 Eco
    KÄRCHER NT 35/1 Eco M
    Karcher NT 35/1 Tact
    Karcher NT 35/1 Tact Bs
    KÄRCHER NT 35/1 Tact Te
    Karcher NT 35/1 Tact Te M
    Karcher NT 35/1 Te / M
    Karcher NT 351 Eco
    KÄRCHER NT 351 Eco/Ho/Professional
    Karcher NT 351 Ho
    Karcher NT 351 Professional
    KÄRCHER NT 360 Xpert
    Karcher NT 361
    Karcher NT 361 Eco
    KÄRCHER NT 361 Eco BE
    KÄRCHER NT 361 Eco M
    Karcher NT 361 Eco M / Ma / Tae / Tea
    KÄRCHER NT 361 Eco Ma
    KÄRCHER NT 361 Eco Tae
    KÄRCHER NT 361 Eco Te
    KÄRCHER NT 361 Eco Tea
    KÄRCHER NT 362 Eco
    KÄRCHER NT 375ECO
    Karcher NT 501
    Karcher NT 501 BS
    Karcher NT 501 Eco
    Karcher NT 501 Ho
    Karcher NT 501 Profi
    Karcher NT 501... Serie
    Karcher NT 551
    Karcher NT 551 Bs
    Karcher NT 551 Eco
    Karcher NT 551 Ho
    Karcher NT 551 Profi
    Karcher NT 551... Serie
    Karcher NTZ 361 Eco / Te
    Karcher Org. Beutel: 6.904-045.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-072.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-076.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-101.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-175.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-210.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-224.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-259.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-263.0 (19l)
    Karcher Org. Beutel: 6.904-406.0
    Karcher Org. Beutel: 6.904-409.0
    Karcher Org. Beutel: 6.906-101.0
    Karcher Org. Beutel: 6.906-104.0
    KÄRCHER Original 6.904-045.0
    KÄRCHER Original 6.904-072.0
    KÄRCHER Original 6.904-076.0
    KÄRCHER Original 6.904-101.0
    KÄRCHER Original 6.904-175.0
    KÄRCHER Original 6.904-210.0
    KÄRCHER Original 6.904-224.0
    KÄRCHER Original 6.904-259.0
    KÄRCHER Original 6.904-263.0 (19l)
    KÄRCHER Original 6.904-409.0
    KÄRCHER Original 6.906-101.0
    KÄRCHER Original 6.906-104.0
    Karcher S 35
    KÄRCHER WD 4.000...4.999
    Karcher WD 4.000...WD 4.999
    Karcher WD 4.200
    KÄRCHER WD 5.000...5.999
    Karcher WD 5.000...WD 5.999
    Karcher WD 5.300
    Karcher WD 5.300 M
    Karcher WD 5.400
    Karcher WD 5.600 Mp
    KÄRCHER WDC 1400A
    Karcher Xpert NT 360
Webáruház készítés