Fizetési megoldás
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
További oldalaink
Termék részletek


KäRCHER K16, 6.904-208, NT 72 PORZSÁK

KäRCHER K16, 6.904-208, NT 72 PORZSÁK
2 590 Ft
Egységár: 518 Ft/db
A porszívózsák anyaga: papír
A csomag tartalma: 5 DB/CSOMAG
  • A termék az alábbi készülékekhez használható:

    FLEX 340.758
    Flex AsPI S 47
    Flex Org. Beutel: 340.758
    Flex S 47
    Karcher 2801
    Karcher 6.904-208
    KÄRCHER A 2800...2899
    Karcher A 2800...2899 Serie
    KÄRCHER B 1M
    KÄRCHER B 1MS
    Karcher K 2801
    KÄRCHER NT 200
    Karcher NT 301
    Karcher NT 35/1
    Karcher NT 361
    KÄRCHER NT 40/1
    KÄRCHER NT 45/1
    Karcher NT 48/1
    KÄRCHER NT 55/1
    Karcher NT 561
    KÄRCHER NT 561 Eco
    KÄRCHER NT 561 Eco M
    KÄRCHER NT 561 Eco TE
    Karcher NT 601
    Karcher NT 602
    Karcher NT 611 Eco
    KÄRCHER NT 611 Eco K
    Karcher NT 611 Eco K / Kf / M / Ma
    KÄRCHER NT 611 Eco M
    KÄRCHER NT 611 Eco Ma
    KÄRCHER NT 611 Eco Mwf
    KÄRCHER NT 611 Eco Te
    Karcher NT 611 Eco Te / Tea
    KÄRCHER NT 611 Eco Tea
    Karcher NT 611 K
    Karcher NT 611 Mwf
    KÄRCHER NT 65/2 Ap
    Karcher NT 65/2 Eco
    KÄRCHER NT 65/2 EcoMe
    KÄRCHER NT 65/2 EcoTc
    KÄRCHER NT 65/2 Tact2
    KÄRCHER NT 65/2 Tact2Tc
    KÄRCHER NT 72/2 EcoTc
    Karcher NT 720
    KÄRCHER NT 75/2 ApMeTc
    KÄRCHER NT 75/2 Tact2 Me
    KÄRCHER NT 75/2 Tact2 MeTc
    KÄRCHER NT 80/1
    KÄRCHER NT 802
    KÄRCHER NT 993
    Karcher Org. Beutel 6.904-263.0 (29l)
    KÄRCHER Original 6.904-014.0
    KÄRCHER Original 6.904-058.0
    KÄRCHER Original 6.904-061.0
    KÄRCHER Original 6.904-119.0
    KÄRCHER Original 6.904-123.0
    KÄRCHER Original 6.904-208.0
    KÄRCHER Original 6.904-263.0 (29l)
    KÄRCHER Original 6.904-285.0
    KÄRCHER Original 6.904-290.0
    KÄRCHER Original 6.906-102.0
    KÄRCHER Original 6.906-106.0
    Karcher Professional NT 80/1 B1 M
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-014.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-058.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-061.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-119.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-123.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-208.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-263.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-285.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.904-290.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.906-102.0
    Karcher Professional Org. Beutel:6.906-106.0
    Karcher Professional 2801
    Karcher Professional 2801 Plus
    Karcher Professional A 2801
    Karcher Professional A 2801 Plus
    Karcher Professional K 2801 Plus
    Karcher Professional NT 561
    Karcher Professional NT 561 Eco/ Te/M
    Karcher Professional NT 72/2 Eco Tc
    Karcher Professional NT 720
    Karcher Professional NT 80/1 B1 Ms
    Karcher Professional NT 802 I
    Karcher Professional NT 200 BSP
    Karcher Professional NT 27/1 Advanced
    Karcher Professional NT 27/1 ME Advanced
    Karcher Professional NT 301
    Karcher Professional NT 40/1 Tact Te
    Karcher Professional NT 45/1...Serie
    Karcher Professional NT 48/1
    Karcher Professional NT 55/1 Eco
    Karcher Professional NT 55/1 Eco M
    Karcher Professional NT 55/1 Tact
    Karcher Professional NT 55/1 Tact Bs
    Karcher Professional NT 55/1 Tact Te
    Karcher Professional NT 55/1 Tact Te Bs
    Karcher Professional NT 55/1 Tact Te M
    Karcher Professional NT 55/1...Serie
    Karcher Professional NT 601
    Karcher Professional NT 602
    Karcher Professional NT 611 Eco
    Karcher Professional NT 611 Eco K/Kf/M/Ma
    Karcher Professional NT 611 Eco Te/Tea
    Karcher Professional NT 611 Mwf
    Karcher Professional NT 65/2 Eco Me/Tc
    Karcher Professional NT 700
    Karcher Professional NT 702
    Karcher Professional NT 702 I
    Karcher Professional NT 993 I
    Karcher Professional NT40/1 Tact
    Karcher Professional NT45/1 Eco
    Karcher Professional NT45/1 Eco M
    Karcher Professional NT45/1 Eco Te
    Karcher Professional NT45/1Tact
    Karcher Professional NT45/1Tact Te
    Karcher Professional NT45/1Tact Te Ec
    Karcher Professional NT45/1Tact Te M
    Karcher Professional NT611 K
    Karcher Professional NT65/2 Eco
    Karcher Professionel NT 200 S
    Karcher Professionel NT 200 SP
Webáruház készítés